Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur

Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur to produkt stosowany u następujących gatunków zwierząt:

kura.

Lek ten występuje pod postacią farmaceutyczną Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny.

Powszechnie stosowana nazwa: Szczepionka przeciw rzekomemu pomorowi ptaków (chorobie Newcastle), żywa

Informacje na temat opakowania:

10 butelek 78,8 ml, Rp
10 butelek 2500 dawek, 5909997023397, Rp
10 butelek 31,5 ml, Rp
10 butelek 1000 dawek, 5909997023380, Rp

Podmiot odpowiedzialny:  Intervet International B.V.

Jaki jest skład Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur, jakie substancje zawiera?

Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur zawiera substancję czynną: wirus rzekomego pomoru drobiu szczep Clone 30, żywy

Moc: Atenuowany wirus rzekomego pomoru ptaków (choroby Newcastle), szczep Clone 30 nie mniej niż 10^6,0 ELD50 i nie więcej niż 10^8,0 ELD50.

Dawkowanie preparatu Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur – jak stosować ten lek?

Szczegółowe informacje na temat dawkowania i tego jak stosować Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur znajdziecie Państwo w ulotce dostępnej na dole tej strony.

Zalecenia dla prawidłowego podania

W przygotowaniu.

Przeciwwskazania

Szczegółowe informacje na temat przeciwskazań do stosowania Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur znajduję się w ulotce w dalszej części tej strony,  do pobrania w pliku PDF.

Działania niepożądane

W przygotowaniu.

Okres(-y) karencji

Specjalne ostrzeżenia dla każdego z docelowych gatunków zwierząt

W przygotowaniu.

Reklama

Specjalne ostrzeżenia dotyczące stosowania u zwierząt

W przygotowaniu.

Specjalne środki ostrożności dla osób podających Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur zwierzętom

W przygotowaniu.

Ciąża, laktacja lub nieśność

W przygotowaniu. Informacje w ulotce poniżej.

Interakcje Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur z innymi produktami

W przygotowaniu.

Przedawkowanie

Szczegółowe dane na temat przedawkowania Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur  znajdziecie Państwo w załączonej charakterystyce produktu leczniczego.

Główne niezgodności farmaceutyczne

W przygotowaniu.

Ulotka Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur – do pobrania pełna wersja ulotki

Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur – Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny

Ściągnij dokument PDF

Reklama

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla weterynarzy

Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur – Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny

Ściągnij dokument PDF

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych właścicieli zwierząt

Stosujesz Nobilis ND Clone 30 liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny dla kur u swojego pupila? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując doświadczenia na temat preparatu podawanemu zwierzęciu, możesz pomóc innym właścicielom zwierząt tych samych gatunków.

Dodaj komentarz