Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń

Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń to produkt stosowany u następujących gatunków zwierząt:

świnia.

Lek ten występuje pod postacią farmaceutyczną Premiks do sporządzania paszy leczniczej.

Powszechnie stosowana nazwa: Zinci oxidum

Informacje na temat opakowania:

1 worek 25 kg, 5909990981595, Rp

Podmiot odpowiedzialny:  Laboratorios Calier, S.A.

Jaki jest skład Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń, jakie substancje zawiera?

Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń zawiera substancję czynną: Zinci oxidum

Moc: 1000 mg/g

Dawkowanie preparatu Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń – jak stosować ten lek?

Szczegółowe informacje na temat dawkowania i tego jak stosować Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń znajdziecie Państwo w ulotce dostępnej na dole tej strony.

Zalecenia dla prawidłowego podania

W przygotowaniu.

Przeciwwskazania

Szczegółowe informacje na temat przeciwskazań do stosowania Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń znajduję się w ulotce w dalszej części tej strony,  do pobrania w pliku PDF.

Działania niepożądane

W przygotowaniu.

Okres(-y) karencji

świnia – tkanki jadalne – 9 dni

Specjalne ostrzeżenia dla każdego z docelowych gatunków zwierząt

W przygotowaniu.

Reklama

Specjalne ostrzeżenia dotyczące stosowania u zwierząt

W przygotowaniu.

Specjalne środki ostrożności dla osób podających Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń zwierzętom

W przygotowaniu.

Ciąża, laktacja lub nieśność

W przygotowaniu. Informacje w ulotce poniżej.

Interakcje Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń z innymi produktami

W przygotowaniu.

Przedawkowanie

Szczegółowe dane na temat przedawkowania Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń  znajdziecie Państwo w załączonej charakterystyce produktu leczniczego.

Główne niezgodności farmaceutyczne

W przygotowaniu.

Ulotka Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń – do pobrania pełna wersja ulotki

Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń – Premiks do sporządzania paszy leczniczej

Ściągnij dokument PDF

Reklama

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla weterynarzy

Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń – Premiks do sporządzania paszy leczniczej

Ściągnij dokument PDF

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych właścicieli zwierząt

Stosujesz Tlenek cynku Calier 1000 mg/1g, premiks do sporządzania paszy leczniczej dla świń u swojego pupila? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując doświadczenia na temat preparatu podawanemu zwierzęciu, możesz pomóc innym właścicielom zwierząt tych samych gatunków.

Dodaj komentarz