Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń

Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń to produkt stosowany u następujących gatunków zwierząt:

świnia.

Lek ten występuje pod postacią farmaceutyczną Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań.

Powszechnie stosowana nazwa: Gonadotropinum chorionicum + Gonadotropinum sericum equinum

Informacje na temat opakowania:

5 fiol. liof. + rozp., 5909997020303, Rp

Podmiot odpowiedzialny:  ScanVet Poland Sp. z o.o.

Jaki jest skład Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń, jakie substancje zawiera?

Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń zawiera substancję czynną: gonadotropina z surowicy źrebnej klaczy + Gonadotropina kosmówkowa(hCG)

Moc: (200 IU + 400 IU)/dawkę

Dawkowanie preparatu Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń – jak stosować ten lek?

Szczegółowe informacje na temat dawkowania i tego jak stosować Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń znajdziecie Państwo w ulotce dostępnej na dole tej strony.

Zalecenia dla prawidłowego podania

W przygotowaniu.

Przeciwwskazania

Szczegółowe informacje na temat przeciwskazań do stosowania Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń znajduję się w ulotce w dalszej części tej strony,  do pobrania w pliku PDF.

Działania niepożądane

W przygotowaniu.

Okres(-y) karencji

świnia – tkanki jadalne – 0 dni

Specjalne ostrzeżenia dla każdego z docelowych gatunków zwierząt

W przygotowaniu.

Reklama

Specjalne ostrzeżenia dotyczące stosowania u zwierząt

W przygotowaniu.

Specjalne środki ostrożności dla osób podających Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń zwierzętom

W przygotowaniu.

Ciąża, laktacja lub nieśność

W przygotowaniu. Informacje w ulotce poniżej.

Interakcje Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń z innymi produktami

W przygotowaniu.

Przedawkowanie

Szczegółowe dane na temat przedawkowania Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń  znajdziecie Państwo w załączonej charakterystyce produktu leczniczego.

Główne niezgodności farmaceutyczne

W przygotowaniu.

Ulotka Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń – do pobrania pełna wersja ulotki

Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń – Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań

Ściągnij dokument PDF

Reklama

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla weterynarzy

Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń – Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań

Ściągnij dokument PDF

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych właścicieli zwierząt

Stosujesz Serodin liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań dla świń u swojego pupila? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując doświadczenia na temat preparatu podawanemu zwierzęciu, możesz pomóc innym właścicielom zwierząt tych samych gatunków.

Dodaj komentarz