Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła

Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła to produkt stosowany u następujących gatunków zwierząt:

bydło.

Lek ten występuje pod postacią farmaceutyczną Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań.

Powszechnie stosowana nazwa: Szczepionka przeciw zakaźnemu zapaleniu krtani i tchawicy (IBR) oraz poronieniom związanym z zakażeniem wirusem BHV-1

Informacje na temat opakowania:

1 fiol. 10 dawek, 5909997009766, Rp
1 fiol. 50 dawek, 5909997009773, Rp
5 fiol. 2 dawki, 5909997009759, Rp, Skasowane

Podmiot odpowiedzialny:  Zoetis Polska Sp. z o.o.

Jaki jest skład Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła, jakie substancje zawiera?

Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła zawiera substancję czynną: Żywy, atenuowany herpeswirus bydła typ I (BHV-1) szczep Difivac (wirus markerowy IBR, gE-negatywny)

Moc: żywy, modyfikowany (atenuowany)herpeswirus bydła typ I (BHV-1), szczep Difivac (gE-negatywny): nie mniej niż 10^5,0 CCID50*, nie więcej niż 10^7,0 CCID50*; (*)CCID50-dawka zakaźna dla 50% hodowli komórkowych.

Dawkowanie preparatu Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła – jak stosować ten lek?

Szczegółowe informacje na temat dawkowania i tego jak stosować Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła znajdziecie Państwo w ulotce dostępnej na dole tej strony.

Zalecenia dla prawidłowego podania

W przygotowaniu.

Przeciwwskazania

Szczegółowe informacje na temat przeciwskazań do stosowania Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła znajduję się w ulotce w dalszej części tej strony,  do pobrania w pliku PDF.

Działania niepożądane

W przygotowaniu.

Okres(-y) karencji

bydło – tkanki jadalne – 0 dni

Specjalne ostrzeżenia dla każdego z docelowych gatunków zwierząt

W przygotowaniu.

Reklama

Specjalne ostrzeżenia dotyczące stosowania u zwierząt

W przygotowaniu.

Specjalne środki ostrożności dla osób podających Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła zwierzętom

W przygotowaniu.

Ciąża, laktacja lub nieśność

W przygotowaniu. Informacje w ulotce poniżej.

Interakcje Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła z innymi produktami

W przygotowaniu.

Przedawkowanie

Szczegółowe dane na temat przedawkowania Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła  znajdziecie Państwo w załączonej charakterystyce produktu leczniczego.

Główne niezgodności farmaceutyczne

W przygotowaniu.

Ulotka Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła – do pobrania pełna wersja ulotki

Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła – Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań

Ściągnij dokument PDF

Reklama

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla weterynarzy

Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła – Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań

Ściągnij dokument PDF

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych właścicieli zwierząt

Stosujesz Rispoval IBR-Marker Vivum, liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań dla bydła u swojego pupila? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując doświadczenia na temat preparatu podawanemu zwierzęciu, możesz pomóc innym właścicielom zwierząt tych samych gatunków.

Dodaj komentarz