Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań

Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań to produkt stosowany u następujących gatunków zwierząt:

fretka
norka.

Lek ten występuje pod postacią farmaceutyczną Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań.

Powszechnie stosowana nazwa: Atenuowana szczepionka dla norek i fretek przeciwko nosówce

Informacje na temat opakowania:

1 butelka 50 ml + rozp., 5909997000527, Rp
1 butelka 100 ml + rozp., 5909997000510, Rp

Podmiot odpowiedzialny:  IDT Biologika GmbH

Jaki jest skład Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań, jakie substancje zawiera?

Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań zawiera substancję czynną: wirus nosówki szczep D84/1 (Lederle), atenuowany

Moc: Atenuowany wirus nosówki szczep D 84/1 nie mniej niż 10^3,7 i nie mniej niż 10^5,2 TDCI50

Dawkowanie preparatu Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań – jak stosować ten lek?

Szczegółowe informacje na temat dawkowania i tego jak stosować Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań znajdziecie Państwo w ulotce dostępnej na dole tej strony.

Zalecenia dla prawidłowego podania

W przygotowaniu.

Przeciwwskazania

Szczegółowe informacje na temat przeciwskazań do stosowania Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań znajduję się w ulotce w dalszej części tej strony,  do pobrania w pliku PDF.

Działania niepożądane

W przygotowaniu.

Okres(-y) karencji

Specjalne ostrzeżenia dla każdego z docelowych gatunków zwierząt

W przygotowaniu.

Reklama

Specjalne ostrzeżenia dotyczące stosowania u zwierząt

W przygotowaniu.

Specjalne środki ostrożności dla osób podających Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań zwierzętom

W przygotowaniu.

Ciąża, laktacja lub nieśność

W przygotowaniu. Informacje w ulotce poniżej.

Interakcje Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań z innymi produktami

W przygotowaniu.

Przedawkowanie

Szczegółowe dane na temat przedawkowania Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań  znajdziecie Państwo w załączonej charakterystyce produktu leczniczego.

Główne niezgodności farmaceutyczne

W przygotowaniu.

Ulotka Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań – do pobrania pełna wersja ulotki

Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań – Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań

Ściągnij dokument PDF

Reklama

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla weterynarzy

Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań – Liofilizat i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań

Ściągnij dokument PDF

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych właścicieli zwierząt

Stosujesz Febrivac Dist liofilizat + rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań u swojego pupila? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując doświadczenia na temat preparatu podawanemu zwierzęciu, możesz pomóc innym właścicielom zwierząt tych samych gatunków.

Dodaj komentarz